Aleš Petr

Od roku 1998 zaměstnancem IBM Česká republika, Global Technology Services na pozici IT Specialist se zaměřením na i5/OS a middleware. Zkušený v oblasti Java, web services a WebSphere.

Branislav Stryhal

Ing. Branislav Stryhal, senior analytik a programátor, technický/nkonzultant a školiteľ UniPaaS, SQL. Má viac ako 15 ročné skúsenosti/ns návrhom, vývojom a implementáciou riešení C/S,/nInternet (vrátane aplikácií pre mobilné zariadenia). Je úspešný/nhlavný riešiteľ významných projektov v štátnej správe i komerčnej sfére/nna platforme Magic UniPaaS, .Net, Java. Pracoval ako samostatný/nprogramátor na viacerých dlhodobých projektoch v zahraničí (HVB Banka,/nNemecko, Rakúsko). Je vedúci divízie technického supportu pre ČR a SR /ntechnológia UniPaaS a DB Oracle, UniPaaS a DB MS SQLIng. Branislav Stryhal, senior analytik a programátor, technický/nkonzultant a školiteľ UniPaaS, SQL. Má viac ako 15 ročné skúsenosti/ns návrhom, vývojom a implementáciou riešení C/S,/nInternet (vrátane aplikácií pre mobilné zariadenia). Je úspešný/nhlavný riešiteľ významných projektov v štátnej správe i komerčnej sfére/nna platforme Magic UniPaaS, .Net, Java. Pracoval ako samostatný/nprogramátor na viacerých dlhodobých projektoch v zahraničí (HVB Banka,/nNemecko, Rakúsko). Je vedúci divízie technického supportu pre ČR a SR /ntechnológia UniPaaS a DB Oracle, UniPaaS a DB MS SQL

Evžen Kučera

Spolumajitel Aegis s.r.o. S AS/400 pracuji od roku 1991, zaměřuji se na vývoj software a systémové programování. Programoval jsem pro ICBS, BPCS, MIDAS a IBIS v Čechách i zahraničí. Zaměřuji se na CL, RPG, ILE, Javu, XML, MQ, WS, modernizaci a integraci AS/400 aplikací. Od roku 1996 školím Základy AS/400, CL a RPG základní i pokročilé, ILE a RPG API Express.

Jan Musil

Jan Musil pracuje ve společnosti IBM od roku 2002 jako technická podpora prodeje produktů portfolia IBM Cloud se zaměřením na databázové platformy, řešení Unified Governance, jako jsou IBM Optim a StoredIQ a na služby Watson AI. Ve společnosti IBM pracuje na pozici Client Technical Professional pro Střední a Východní Evropu.

Ján Papoušek

Ján Papoušek má pätnásťročnú prax ako IT špecialista v IT/nprojektoch IBM. Venuje sa projektom konsolidácie serverov/npomocou virtualizačných technológii. Je zodpovedný za/nanalýzu a návrh virtuálneho prostredia pre jednotlivé/nvrstvy informačných systémov. Venuje sa tiež návrhu systémov/ns vysokou dostupnosťou. Má skúsenosti s návrhom systémov pre rozsiahle/nnumerické výpočty.Ján Papoušek má pätnásťročnú prax ako IT špecialista v IT/nprojektoch IBM. Venuje sa projektom konsolidácie serverov/npomocou virtualizačných technológii. Je zodpovedný za/nanalýzu a návrh virtuálneho prostredia pre jednotlivé/nvrstvy informačných systémov. Venuje sa tiež návrhu systémov/ns vysokou dostupnosťou. Má skúsenosti s návrhom systémov pre rozsiahle/nnumerické výpočty.

Katarína Miženčíková

MOODLE e-learning system na iSeries/nV prednáške bude predstavený nasledovný obsah formouMOODLE e-learning system na iSeries/nV prednáške bude predstavený nasledovný obsah formou

Ladislav Domin

1993 - Ukončenie štúdia na Elektrotechnickej fakulte STU v Bratislave. 1995-1997 SoftBANK a.s. programátor OS/400 a Windows od 1997 Dominanz s.r.o. analýzy a implementácie, OS/400, Linux, Windows. Venujem sa návrhu a implementácií iformačných systémov. Autor programu Spool++. Skúsenosti: OS/400 API, Win32, MFC, Linux,Java.

Lukáš Jelínek

Vystudoval FEL ČVUT, obor výpočetní technika. Pracoval ve firmě ERA a.s. na vývoji SW pro civilní a vojenské pasivní radiolokační systémy. Od roku 2005 podniká především v oblasti webových aplikací a webdesignu, od roku 2019 se podílí na projektu open-source routeru Turris. Aktivně se věnuje Linuxu, svobodnému softwaru a problematice otevřených datových formátů, protokolů a otevřených dat.

Maciej Mianowski

EMEA EAST Advisory Technology Consultant, EMC Computer/nSystems, Backup Recovery Systems Division. Specialization:/nBackup/Recovery System, Disaster Recovery, Storage & SANEMEA EAST Advisory Technology Consultant, EMC Computer/nSystems, Backup Recovery Systems Division. Specialization:/nBackup/Recovery System, Disaster Recovery, Storage & SAN

Milan Kalabis

O roku 2021 Kyndryl, do 2021 IBM, oddělení GTS od roku 1993. IT Specialista i5/OS se zaměřením na komunikace, ochranu dat, kryptografie HSM modul. IBM i5/OS® security a system monitoring, MQ IBM i , IBM p,x monitoring . V roce 1997 tři měsíce v Rochester MN na pozici IST level 3 zákaznická podpora, v roce 2007 Rochester, MN ITSO residence na téma Protecting i5/OS Data with Encryption

Paul Woodford

Paul is a presales engineer working out of the UK. He has/nbeen with Crossroads for four years, working on Virtual Tape/nLibrary appliances and data protection tools. Pauls previous/nstorage experience includes working for Grau and ADIC//nQuantum on tape library backup automation and HSM systemsPaul is a presales engineer working out of the UK. He has/nbeen with Crossroads for four years, working on Virtual Tape/nLibrary appliances and data protection tools. Pauls previous/nstorage experience includes working for Grau and ADIC//nQuantum on tape library backup automation and HSM systems

Pavel Tišnovský

Vystudoval FIT VUT, obor Informatika a výpočetní technika/nse zaměřením na počítačovou grafiku a zpracování obrazu,/npracoval ve firmě Camea na vývoji systémů rozpoznávání/nobrazu (průjezdy křižovatkou na červenou, měření rychlosti/nautomobilů pomocí kamer, automatická vizuální detekce vadných/nvýrobků), tvorba SW v C a C++ (částečně assembler). Dále pracoval/nv ČD-Telematika na vývoji informačních systémů pro ČD a.s. (technologie/nJava, C++), posléze ve firmě IPS na vývoji portálu jobs.cz (J2EE), nyní ve/nspolečnosti Red Hat, Inc. na pozici QA pro OpenJDK. Aktivně se věnuje Linuxu/na publikaci článků zaměřených na soudobou i historickou výpočetní techniku.Vystudoval FIT VUT, obor Informatika a výpočetní technika/nse zaměřením na počítačovou grafiku a zpracování obrazu,/npracoval ve firmě Camea na vývoji systémů rozpoznávání/nobrazu (průjezdy křižovatkou na červenou, měření rychlosti/nautomobilů pomocí kamer, automatická vizuální detekce vadných/nvýrobků), tvorba SW v C a C++ (částečně assembler). Dále pracoval/nv ČD-Telematika na vývoji informačních systémů pro ČD a.s. (technologie/nJava, C++), posléze ve firmě IPS na vývoji portálu jobs.cz (J2EE), nyní ve/nspolečnosti Red Hat, Inc. na pozici QA pro OpenJDK. Aktivně se věnuje Linuxu/na publikaci článků zaměřených na soudobou i historickou výpočetní techniku.

Peter Daranský

Pracuje v Viedni vo firme UC4 GmbH ako Software Engineer/n(System Developer) a venuje sa vývoju a integrácii SW na/nrôznych platformách OS/400, Win, Ux, z/OS. Má skúsenosti/nv oblasti: Porting, Integration, Java, C, C++, MI, Performance/nPosledné roky v AT strávil v kombinovaných funkciách ako Syst. Engineer//nSW. Engineer prevažne na platformách OS/400, WIN.Pracuje v Viedni vo firme UC4 GmbH ako Software Engineer/n(System Developer) a venuje sa vývoju a integrácii SW na/nrôznych platformách OS/400, Win, Ux, z/OS. Má skúsenosti/nv oblasti: Porting, Integration, Java, C, C++, MI, Performance/nPosledné roky v AT strávil v kombinovaných funkciách ako Syst. Engineer//nSW. Engineer prevažne na platformách OS/400, WIN.

Stanislav Dzúrik

Prezentátor je absolventom Elektrotechnickej fakulty STU/nv Bratislave. Pracuje v spoločnosti IBM Slovensko od roku/n2005 ako Client Technical Sales pre oblasť storage. Je/ndržiteľom mnohých odborných certifi kátov v tejto oblasti./nZaoberá sa dizajnom storage riešení pre stredne veľké a/nveľké podniky. Je IBM Level 1 Certifi ed IT specialist

Václav Matoušek

Absolvent VŠSE Plzeň, fakulta elektrotechnická, obor/nelektronické počítače. Od roku 1993 pracuje v IBM ČR/nv obchodním týmu prodeje AS/400 a iSeries. Specializuje se/nna předprodejní podporu.

Rudolf Pecinovský

Je špičkovým odborníkem na výuku programování. Publikoval již 39 učebnic, které byly přeloženy do 5 jazyků, a nepřeberné množství článků a příspěvků na odborných konferencích. Je autorem metodiky výuky programování "Karel", navazující metodiky "Baltík" a moderní metodiky výuky objektově orientovaného programování "Design Patterns First". Učí programování na VŠE. Knihy "Naučte se myslet a programovat objektově", "Myslíme objektově v jazyku Java" a „Návrhové vzory – 33 vzorových postupů pro objektové programování“, patří k absolutně nejlepší odborné literatuře o objektovém programování.Jeho práce mu je posláním a dá se říci, že je „evangelista“ objektově orientovaného programování.

Sledujte nás

COMMON Česká republika, z.s.
Datum vzniku: 20. června 2000
Spisová značka: L 10973 vedená u Městského soudu v Praze
Identifikační číslo: 70849706
Právní forma: Spolek