Organizační pokyny

CZ  
Místo konání - Znojmo

https://cs.wikipedia.org/wiki/Znojmo

Znojmo (německy Znaim) je město s rozšířenou působností v Jihomoravském kraji na levém břehu řeky Dyje, 65 km jihozápadně od Brna a 83 km severozápadně od Vídně. Hranice s Rakouskem probíhá osm kilometrů od města. Na území města žije přibližně 34 tisíc obyvatel. Ve znojemské sídelní aglomeraci včetně přilehlých samostatných obcí žije přes 40 tisíc obyvatel. Je druhým největším městem Jihomoravského kraje a historickým centrem jihozápadní Moravy.

!!! Příjezd na konferenci - dřívější příjezd - pozor změna - Bítov !!!

Víkend Bítov

Pro velký zájem a vzhledem k omezené kapacitě hotelu přes víked, jsme víkendové setkání před konferencí přesunuli do obce Bítov, penzionu - pivovaru U Tesařů.

V přihlášce si vyberte učast na konferenci od pondělí, nebo od neděle. Pokud chcete přijet dříve a zůčastnit se víkendu na Bítově, vybere si navíc dřívější příjezd a to od soboty, nebo od pátku.

Doprovod

V osobním menu (menu s vaším jménem po přihlášní) se volbou "Osobní údaje" dostanete ke všem osobním informacím. Zde si můžete volbou "Mé osoby" přidat osoby, které se nemusí na serveru registrovat, ale jste za jijich údaje zodpovědní.

Tyto osoby můžete použít v přihlášce, stačí vybrat typ účasti "Rodina". Pro tyto účastníky se počítá zvýhodněná cena (bez konferenčního poplatku), mají však v ceně stravování a účast ve společenké části konference.

Sám na pokoji a osobní platba

V přihlášce si můžete nastavit položku sám na pokoji, za kterou se automaticky přičte částka 500 Kč na noc. Protože náš systém nepočítá s různými cenami hotelů, je tato částka počítána i za Bítov. I když to systém spočítá, částka za jednolůžkový pokoj v Bítově nebude fakturována.

Asi jste si v přihlášce všimli už minule, že můžete nastavit co platí firma a co si připlácíte osobně. Pokud zvolíte nějakou osobní platbu, dostanete pak k firemní faktuře i faturu osobní.

Hotel Mariel ***

https://hotelmariel.cz/

Hotel Mariel Znojmo je nový, komfortní hotel, vzniklý kompletní rekonstrukcí hotelu Bermuda Znojmo. Poloha v centru města Znojma zaručuje snadnou dostupnost k historické části města Znojma a jeho památkám. Hotel disponuje pohodlnými, klimatizovanými pokoji. Naši gastronomii si můžete vychutnat v naší restauraci, nebo kryté venkovní terase. Znojemská oblast je vyhlášená kvalitním vínem, které si můžete vychutnat v rozsáhlém vinném sklepu, situovaném přímo pod hotelem. Naše stylová vinotéka zaručí, že si ze široké škály kvalitních vín vybere každý. Firmy jistě přivítají moderní školící prostory a vinný sklep. Vždyť i díky skvělému vínu je Znojmo tak atraktivní.

Adresa
Hotel Mariel ***
Mariánské náměstí 10
669 02 Znojmo
Česká republika

info@hotelmariel.cz
(+420) 515 223 869
(+420) 777 662 569

Provozní doba recepce a restaurace:
Po-Ne: 07:00 - 22:00
check-in do 22:00