Evžen Kučera

Ředitel společnosti Aegis s.r.o. S AS/400 pracuje od roku 1991, zaměřuje se na vývoj software a systémové programování. Programoval pro systémy ICBS, BPCS, MIDAS a IBIS v Čechách i zahraničí. Zaměřuje na RPG, CL, ILE, Javu, XML, MQ, webové služby a modernizaci a integraci AS/400 aplikací. Od roku 1996 školí Základy AS/400, CL a RPG základní i pokročilé, ILE a nově také RPG-XML Suite.

Jan Musil

Jan Musil pracuje ve společnosti IBM od roku 2002 jako technická podpora prodeje produktů portfolia IBM Cloud se zaměřením na databázové platformy, řešení Unified Governance, jako jsou IBM Optim a StoredIQ a na služby Watson AI. Ve společnosti IBM pracuje na pozici Client Technical Professional pro Střední a Východní Evropu.

Lukáš Jelínek

Vystudoval FEL ČVUT, obor výpočetní technika. Od roku 2003 pracuje ve firmě ERA a.s. na vývoji software pro civilní a vojenské pasivní radiolokační systémy. Od roku 2005 podniká především v oblasti webových aplikací a webdesignu. Aktivně se věnuje Linuxu, svobodnému softwaru a problematice otevřených datových formátů. Je autorem stránek opendocument.cz.

Martin Nemeček

Martin Nemeček je špecialista na systémy UNIX (Power)/narchitektúry a virtualizáciu. Momentálne pracuje pre/nspoločnosť IBM Slovensko ako technický konzultant pre/nproduktovú radu IBM Power systems, V minulosti pôsobil/nako manažér IBM inovačného centra, kde sa venoval/npodpore obchodných partnerov a zákazníkov v oblasti technológií testovania,/nmigrácie a testovania softvérových riešení. Taktiež má bohaté skúsenosti/nv oblasti spolupráce s univerzitami na lokálnom trhu. V predchádzajúcich/nzamestnaniach sa špecializoval na oblasť informačných technológií v/nbankovom sektore.

Michal Řehák

Od roku 1996 zaměstnancem IBM v oddělení GTS SW podpora iSeries systémů. Specializace HA řešení, ochrana dat. Certifikace Mimix, iTera, Powerlock, Tango/04.

Milan Kalabis

V IBM, oddělení GTS od roku 1993. IT Specialista i5/OS se zaměřením na komunikace, ochranu dat, kryptografie. V roce 1997 tři měsíce v Rochester MN na pozici IST level 3 zákaznická podpora, v roce 2007 Rochester, MN ITSO residence na téma Protecting i5/OS Data with Encryption

Jiri Sochr

RNDr. Jiří Sochr, narozen v roce 1967 v Havlíčkově Brodě,/npracuje jako IT Specialist a pro IBM GTS SO Delivery/n(Stratgic ountsourcing). Jeho kariéra zahrnuje 30 let/nzkušeností s IBM technologiemi, z toho 25 let na platformě/nAS/400 (IBM i). Specializuje se obecně na POWER systémy/nz pohledu HW, virtualizaci na bázi VIOS a IBM i. Dále se specializuje na/nnásledující obory v rámci IBM i platformy - DB2, Communications, Security,/nPrinting, Application Development (Rational tools), apod. Od roku 2011 je/nkoautorem většiny Redbooků typu IBM Technical Overview pro verze IBM i/n7.1, a 7.2 v rámci IBM ITSO. V cervnu 2014 byl jmenován jako Senior subject/nmatter expert pro IBM i v rámci EMEA Technical leadership teamu v rámci/nIBM GTS.

Roman Horsky

V IBM od r. 1993 ako systémový inžinier pre/nAS/400, podporu zákazníkov a riešenie problémov./nProduktový manager pre AS/400. Produktový/nšpecialista na riešenie konsolidácie v prostredí/nsystém i/AIX/LINUX/WINDOWS & HA. BP/ntechnický manager CEMAAS (súčasť FTSS),/nvzdelávanie pre BP, IT architekt v GTS IBM/nSlovensko + podpora pre IBM i ( OS/400 )

Stanislav Dzúrik

Prezentátor je absolventom Elektrotechnickej fakulty STU/nv Bratislave. Pracuje v spoločnosti IBM Slovensko od roku/n2005 ako Client Technical Sales pre oblasť storage. Je/ndržiteľom mnohých odborných certifi kátov v tejto oblasti./nZaoberá sa dizajnom storage riešení pre stredne veľké a/nveľké podniky. Je IBM Level 1 Certifi ed IT specialist

Václav Matoušek

Absolvent VŠSE Plzeň, fakulta elektrotechnická, obor/nelektronické počítače. Od roku 1993 pracuje v IBM ČR/nv obchodním týmu prodeje AS/400 a iSeries. Specializuje se/nna předprodejní podporu.

Vladimír Župka

Od roku 1965 jsem programoval na několika počítačích včetně AS/400. V současnosti jsem v důchodu a příležitostně školím předměty týkající se systému AS/400 (iSeries, System i, IBM i) pro různé společnosti a někdy se také účastním menším dílem v projektech jako programátor. Mým oblíbeným jazykem je RPG, ale programuji i v jazycích Cobol, C a Java.

Karel Fiedler

Programátor v Transportě, ITS, CAC Leasing a ČMSS na technologiích: DOS/4, OS/400, i5/OS, Linux, Windows a jazycích: PL/I, Cobol, RPG, Synon/2E, SQL, InfoSphere DataStage, Inspire Designer, HTML5, Python... Innovation Lab - sledování trendů

Rudolf Pecinovský

Je špičkovým odborníkem na výuku programování. Publikoval již 39 učebnic, které byly přeloženy do 5 jazyků, a nepřeberné množství článků a příspěvků na odborných konferencích. Je autorem metodiky výuky programování "Karel", navazující metodiky "Baltík" a moderní metodiky výuky objektově orientovaného programování "Design Patterns First". Učí programování na VŠE. Knihy "Naučte se myslet a programovat objektově", "Myslíme objektově v jazyku Java" a „Návrhové vzory – 33 vzorových postupů pro objektové programování“, patří k absolutně nejlepší odborné literatuře o objektovém programování.Jeho práce mu je posláním a dá se říci, že je „evangelista“ objektově orientovaného programování.

Martin Trávníček

Martin Trávníček, Crede Experto 2016 – dosud Crede Experto - Ředitel obchodu 2014 – 2016 E-BASE Consulting - Analytik a konzultant – Energetika/Telekomunikace 2005 – 2014 Intergraph CS - Obchodní ředitel regionu CEE/Russia&CIS 2002 – 2005 HSI - Vedoucí oddělení obchodu 1999 – 2001 Presto (překladatelská agentura) - Vedoucí oddělení odbytu

Sledujte nás

COMMON Česká republika, z.s.
Datum vzniku: 20. června 2000
Spisová značka: L 10973 vedená u Městského soudu v Praze
Identifikační číslo: 70849706
Právní forma: Spolek