2. konference Common Česká Republika                                                                                                         Common_CR

23. dubna 2001 v Praze

 

 
Úvodní slovo
Vážení uživatelé systémů iSeries AS/400, sdružení Common ČR si Vás dovoluje pozvat na druhou konferenci Common ČR, pořádanou za podpory IBM ČR. Přednášet budou tentokrát odborníci z řad Common ČR a z IBM ČR. Večer po konferenci máte možnost se zúčastnit společenského setkání Common ČR, kde budeme diskutovat o aktuálních problémech a námětech pro další činnost. Další informace o Common ČR najdete na Internetu na adrese www.common.cz .

 

Jan Cífka
Předseda výkonného výboru Common ČR

 

Program

Pondělí 23. dubna 2001
Registrace účastníků 9:00 - 9:30
Přednášky – I. Blok 9:30 - 12:30
Oběd - zdarma v ceně konference 12:30 - 13:30
Přednášky – II. Blok 13:30 - 16:30
Společenské setkání od 17:00

 

Místo konání

Praha 4, GE Capital Bank a.s., BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, zasedací místnost "STAMFORD" (7 patro, hlavním výtahem). Cesta bude označena od vstupní recepce až na místo konání . Metro "Budějovická", cca 500 m pěšky Vyskočilovou ulicí. Autem - sjezd z magistrály (Praha-Brno) směr Michle v obou směrech.

 

Přihlášky

e-mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , v nouzi faxem na číslo (02) 71 73 79 48. Na přihlášce uveďte celkový počet osob pro konferenci i společenské setkání, poštovní adresu a kontaktní jméno, telefon, e‑mail (případně fax) a platící také IČO a DIČ.

 

Účastnický  poplatek

  • Pro členy sdružení Common ČR zdarma (maximálně tři delegáti za každého člena). Předpokladem je uhrazení členského příspěvku před konáním konference, jinak je konferenční poplatek třeba uhradit. Při  zaplacení členského příspěvku do 31.5.2001 se částka zaplacená za konferenční poplatek odečte.
  • Pro ostatní účastníky 950 Kč/osobu, platba na účet Common ČR nebo na místě v hotovosti. Účastníkům, kteří se v roce 2001 rozhodnou stát členy Common ČR a zaplatí členský přípěvek do 31.5.2001, se sníží členský příspěvek o částku zaplacenou jako konferenční poplatek (u organizací součet až za maximálně 3 osoby).
  • V účastnickém poplatku je zahrnuto občerstvení, oběd a vytištěné materiály prezentací. Cena konference nezahrnuje konzumaci na společenském setkání.
 
Přednášky
Tomáš Kučera, Lukáš Křečan - Aegis
WebSphere - Aplikační server
Pavel Maňas - GE Capital Bank
Příklad využití Javy a XML při správě systémů
Evžen Kučera - Aegis
Host Publisher
Host On Demand, část 1
Karel Pavlovský - KTS
Host On Demand, část 2
IBM ČR
Přehled softwarové a hardwarové podpory pro iSeries AS/400

 

Společenské setkání

Po skončení konference zveme všechny členy i zájemce o členství na neformální setkání v blízké restauraci Brumlovka, kam se společně přesuneme. Toto setkání jsme se rozhodli uspořádat především proto, abychom diskusi a setkání s ostatními umožnili i mimopražským členům, kteří se nemohou účastnit pravidelných večerních setkání každé druhé pondělí v měsíci. Mimopražským členům proto doporučujeme, aby si zajistili hotel. Dopravní spojení je až do pozdních hodin metrem ze stanice Budějovická.

Těšíme se na bohatou diskusi a návrhy k další činnosti Common ČR. Rozmyslete si, jaká témata by Vás zajímala na příští konferenci. Rovněž je možno uspořádat diskusi resp. pracovní setkání (workshop) s pracovníky IBM ČR k problémům, které nás společně zajímají. Přednášející pro zajímavá témata je možno vyžádat i z IBM laboratoří. Příští konferenci a setkání bychom mohli uspořádat v jiném městě než Praze (např. Brno, Olomouc). Jedním z návrhů pro další činnost je také společná pouť do "Mekky AS/400" - IBM Rochester a případně IBM laboratoří v Torontu.

Společenské setkání není zahrnuto v účastnickém poplatku, konzumaci si hradí každý účastník sám.

Zájem o účast na společenském setkání prosím uveďte v přihlášce.

 

Common Česká republika

Korespondenční adresa: kancelář Aegis.s.r.o., Common Česká republika, 28.pluku 7, 101 00 Praha 10 - Vršovice, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , fax: +420 731 464 000, web: www.common.cz

 


Common Česká republika, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting